فراخوان جشنواره بانوی کرامت در حوزه‌های علمیه خواهران اعلام شد

مدیر ساماندهی پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران از آغاز فراخوان جشنواره بانوی کرامت ویژه آثار پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)، صدیقه افشار، مدیر ساماندهی پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران، گفت: امسال یازدهمین دوره جشنواره دستاوردهای برتر پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران با عنوان بانوی کرامت برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: آثار در این جشنواره در سه قالب مقاله با موضوع تولید ملی، حمایت از سرمایه و کار ایرانی، نشریات پژوهشی مدارس علمیه خواهران که از ابتدای سال 1390 به بعد در قالب سالنامه، فصلنامه، ماهنامه و ... منتشر شده‌اند و پژوهش­های درسی طلاب سطح سه که در سال تحصیلی 91-90 انجام شده باشد، پذیرفته می‌شود.

وی مهلت شرکت در این فراخوان را پایان مهرماه ذکر کرد و ادامه داد: جشنواره بانوی کرامت به منظور ترویج و تثبیت فرهنگ پژوهش و تقدیر از پژوهشگران حوزه­های علمیه خواهران برگزار می‌شود.

افشار مخاطبان این فراخوان را اساتید، کادر، طلاب و فارغ‌التحصیلان حوزه‌های علمیه خواهران ذکر کرد و افزود: این افراد می‌توانند از طریق سامانه فراخوان‌های پژوهشی که در پایگاه اینترنتی حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir در دسترس قرار گرفته است، نسبت به ارسال اثر اقدام کنند.

وی با اشاره به شرایط مربوط به آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره بانوی کرامت و پدیدآورندگان آثار اضافه کرد: آثار علمی باید با محتوای تحقیق، تالیف، تصحیح و ترجمه باشد، قبلا در فراخوان‌های جشنواره علامه حلی و دستاوردهای پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران شرکت نکرده باشد و به جز نشریه حاصل کار فردی باشد.

مدیر ساماندهی پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران گفت: هنگام ثبت نام اینترنتی، لازم است فایل الکترونیکی اثر، با فرمت word2003 از طریق «سامانه فراخوان‌های پژوهشی» به نشانی www.whc.ir ارسال شود و نیازی به ارسال اصل اثر به صورت پستی در فراخوان یازدهمین دوره جشنواره دستاوردهای برتر پژوهشی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران وجود ندارد.

/ 0 نظر / 75 بازدید