فاطمه رجبی: احمدی‌نژاد آنقدر محبوب است که اگر از بی‌حجاب‌ها بخواهد حجاب را رعایت

 
من مطمئنم که در این صورت مواجه می شویم با قشری که فقط به خاطر مخالفت با نظام ولایی و احمدی نژادکه حامی این نظام است آمده اند به صحنه. این حداقل خواسته ما از آقای احمدی نژاد است و فکر می کنم کارآمد باشد.


فاطمه رجبی در مصاحبه‌ای با سایت روزنامه دولت، از اینکه سه سال با او و خانواده‌اش همسایه بوده است خبر داد.

وی در بخش‌هایی از اظهاراتش گفت:

*محبوبیتی که آقای احمدی‌نژاد به حق در میان مردم از هر قشری پیدا کرده است، از مومن‌ترین آدم‌ها هست تا آدم‌هایی که- ظاهرا من فاسدترین را نمی‌گویم چون بعید می دانم که فاسدها دور آقای احمدی نژاد جمع شده باشند- ضعف رفتاری در دین دارند.

*با این محبوبیتی که ایشان دارد و اعتمادی که مردم به حرفهایش دارند اگر ایشان بگوید مردم از شما می خواهم یک مقدار حجاب را در جامعه رعایت کنید مردم هم حتما به ایشان اعتماد کرده و به درخواست رییس‌جمهورشان جامه عمل می پوشانند.

*من مطمئنم که در این صورت مواجه می شویم با قشری که فقط به خاطر مخالفت با نظام ولایی و احمدی نژادکه حامی این نظام است آمده اند به صحنه. این حداقل خواسته ما از آقای احمدی نژاد است و فکر می کنم کارآمد باشد.

* ما سه سال و نیم باهم همسایه بودیم. واقعا ارتباطی که من با دختر و خانم ایشان داشتم بچه هایشان را میدیدم خاطراتی که در یک سخنرانی می گفتم برای مردم خیلی عجیب بود که مگر می شود بعد از سی سال از جمهوری اسلامی که مردم به همه ان مسائل عادت کرده بودند یک رییس جمهوری انقدر ساده و با صداقت و شفاف عمل کند خانواده اش این جوری باشد به همین راحتی یعنی همانی که بیرون هستند داخل خانه هم باشند همانی که من با او ارتباط دارم همانی باشد که مردم می بینند اینها تاثیر دارد ولی بازهم فکر نمیکنم که ما در قبال کارهای دیگر از مسله فرهنگ اسلامی کوتاه بیاییم.

* آقای احمدی نژاد قطعا اطلاع دارد که چه کسانی با اهداف و اغراض سیاسی صرف مدافع حجاب شده اند و مثلا معضل بدحجابی بعد از این همه سال برایشان مشخص شده و از خواب بیدار شده اند اما این که گسترش بدحجابی بیش از پیش شده این هم به دلیل مسائل سیاسی است .یعنی همان حامیان فتنه گران به این وسیله می خواهند نشان دهند که ای مومنین ببینید این هم احمدی نژادی که شما به او اطمینان کردید. یعنی همان کسی که خودش عامل بد حجابی بوده است می خواهد این پیام را بفرستد که ببینید فساد بیشتر شده است آن خواصی که نه به دزدی‌ها نه به ناهنجاری ها و نسبت به ناهنجاری ها هیچ کدام واکنش نشان نمی دهند اینجا می آیند و مدام واکنش نشان می دهند حتی بعضی‌هایشان علیه رییس جمهور تحریک می کنند یا یکجوری حزب الله را تحریک می کنند. اینها هست و اینها واقعیت هایی است که نمی شود از آن چشم پوشید و خطر چندگانگی ملت را دارد نه فقط دو گانگی همه به جان هم بیفتیم که خود یک طیف به چند شقه تقسیم بشود اینها هدفمند است که من بازهم می گویم راس فتنه همه این برنامه ها را طراحی می کند یعنی ان کسی هم که به عنوان مدافع احمدی نژاد الان دارد اختلاف افکنی می کند اوهم با ماموریت از طرف راس فتنه است که دارد این کارها را انجام می دهد.

(غلط‌های ویرایشی در متن بالا، عیناً در متن مصاحبه انجام شده توسط سایت روزنامه ایران، وجود دارد)

/ 0 نظر / 12 بازدید