یکی از آرمان‌های شهدا حفظ عفاف و حجاب است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در نشست ستاد عفاف و حجاب گفت: شعار شهدا، حفظ سنگر جبهه، حفظ حجاب و تنها نگذاشتن امام و ولایت است.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه گیلان، احمد اسماعیلی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان صبح امروز، اول شهریورماه در نشست ستاد عفاف و حجاب اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با تجلیل از فعالیت‌های ستاد و کسب رتبه برتر استانی در امر عفاف و حجاب، گفت: شعار شهدا، حفظ سنگر جبهه، حفظ عفاف و حجاب و تنها نگذاشتن و حمایت از امام و ولایت است.

وی افزود: در پژوهش‌های صورت گرفته در وصایای شهدا به این امر تأکید ویژه‌ای شده است که به‌زودی در قالب کتابچه‌ای از سوی بنیاد شهید استان گیلان منتشر خواهد شد.

اسماعیلی همچنین بر برگزاری نشست‌های آموزشی برای همسران شهدا و جانبازان و فرزندان شهدا در شهرستان‌ها تأکید کرد و گفت: در مراکز مشاوره‌ای منطقه‌ای بنیاد نیز مشاوره‌های اخلاقی و دینی انجام می‌پذیرد.

این مقام مسئول با اشاره به تهیه آثار فاخر هنری و فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب، تصریح کرد: توصیه‌های شهدا در امر حجاب و عفاف در قالب طرح‌های گرافیکی عامه‌پسند و جذاب به‌زودی منتشر می‌شود.

در این نشست همچنین رشیدی، دبیر ستاد عفاف و حجاب بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این ستاد و کارگروه‌های ذ‌ی‌ربط پرداخت و از برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در آینده نزدیک در سطح بنیادهای استان و مراکز فرهنگی خبر داد.

رشیدی از جمله برنامه‌های این ستاد را برگزاری اردوهای زیارتی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور، برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع عفاف و حجاب، تشویق و تجلیل از کارکنان فعال در امر عفاف و حجاب، تبلیغات محیطی و برگزاری نشست‌های تخصصی عنوان کرد.

/ 1 نظر / 42 بازدید
ترنم اندیشه

با سلام و درود فراوان. از این که در جهت اشاعه فرهنگ حجاب تلاش می کنید قابل تقدیر می باشد. وبلاگ زیبایی دارید به ما هم سری بزنید.