آغاز جنگ حجاب علیه صهیونیزم توسط دختران یهودی

یک روزنامه انگلیسی در گزارشی از گرایش عجیب زنان یهودی به حجاب نوشت.

به گزارش البرز روزنامه یهودی جویش کرونیکل در گزارش خود نوشت: دختران یهودی با تغییر دائقه اجتماعی تمایل دارند از حجاب که نماد اسلامیت است استفاده کنند.

دراین گزارش آمده است : در میان زنان یهودی بویژه در میان دختران جوان ، گرایش به استفاده از روسری و لباس های بلند رواج بی سابقی داشته و این موضوع نگرانی خاخام های یهودی را در پی داشته است این درحالیست که روحانیون یهودی از گرایش زنان و دختران یهودی به حجاب بعنوان نماد اسلامی بشدت ابراز نگرانی کرده و خواستار جلوگیری از رواج آن شده اند.

این روحانیون دنبال تصویب مصوبه ای هستند که براساس آن زنان و دختران یهودی نتوانند از نمادهای اسلامی برای خود استفاده کنند.

آنان میگویند: یهودی باید از تشبه به زنان مسلمان پرهیز کنند و اگر مایل به استفاده از روسری هستند باید از نوع یهودی آن استفاده کنند !این درحالیست که برخی دیگر از روحانیون یهود رعایت حجاب ازسوی زنان را عین دستورات تورات میدانند.

بانهائیم از خاخامهای مشهور به واقعگرایی دراینخصوص میگوید : ما پیرو توراتیم و آداب و سنن ویژه خود راداریم و اکنون که زنان دریافته اند که با روسری و لباس های محترم می توانند از شخصیت خود بهتر محافظت کنند چه دلیلی دارد که آن رااز این حقوق انسانی خود محروم کنبم برخی روزنامه هایعربی با انتشار این خبر آنرا نوعی مخالفت ساکت با پدیده صهیونیزم عنوان کردند.

آغاز جنگ حجاب علیه صهیونیزم توسط دختران یهودی (+عکس) | HiPersian.com

+ نوشته شده توسط مصطفی براری - رشت در جمعه بیست و هشتم بهمن 1390 و ساعت 4:59 | نظر بدهید
 
امام خمینی درباره صهیونیسم چه می گفت؟

بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران،33 سال قبل در دیدار با هیئتی از مقامات یک کشور خارجی در مورد رژیم صهیونیستی فرمود: "اگر مسلمین مجتمع بودند، هرکدام یک سطل آب به اسرائیل می‏ریختند او را سیل می‏برد."


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط مصطفی براری - رشت در چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390 و ساعت 3:37 | یک نظر

طبق وعده ها و سنن الهی، رژیم سفاک صهیونیستی به حالتی افتاده است که دیگر نه بمب های هسته ای، نه زرادخانه های اتمی، نه کمک های میلیارد دلاری، نه ناز شست های وتویی در شورای امنیت آمریکایی و نه دلواپسی ها و صدقه گردانی های اروپایی، هیچکدام نمی توانند این رژیم را از سراشیبی تدریجی سقوط، مرگ و نیستی نجات دهند و دور نیست که سنت استدراج الهی از مسیر فروپاشی اجتماعی و اخلاقی این رژیم را مثالی همیشگی بر «کان لم یکن شیئا مذکورا» تبدیل کند.


 بروز علایم فروپاشی اجتماعی و اخلاقی

بروز علایم فروپاشی اجتماعی و اخلاقی اسرائیل به حدی رسیده است که دیگر قابل پوشاندن و مخفی کردن نبوده و رسوایی آن در سال های اخیر به جایی رسیده است که اورشلیم پست گزارش می دهد: قاضی دادگاه عالی اسرائیل، دوریت بنیش (Dorit Beinisch) در کنفرانسی گفت: «ما در میانه یک اوضاع آشفته سیاسی و فرهنگی هستیم. ما در حال تجربه کردن شکست ها، نزاع طبقات اجتماعی، فقر و فقدان اعتماد عمومی به تمامی بخش های دولتی هستیم. اما با این حال می توان گفت که هنوز دیر نشده است. بنیش آرزو کرد که اسرائیل یک سیستم آموزشی طراحی کند که قدرت آن را داشته باشد که زمینه ساز جامعه بهتری باشد. جامعه ای که از افرادی تشکیل یافته که مردم خوبی هستند و کودکان آنها زیر خط فقر زندگی نمی کنند و مورد خشونت واقع نشده و جانی به بار نمی آیند. جامعه ای که بر اساس ارزش های جهانی و یهودی، تحمل و عشق به انسانیت بنیان گذاری شده است.»


بنیش: اسرائیل در حال تجربه شکست ها، نزاع طبقات اجتماعی،
فقر و فقدان اعتماد عمومی به تمامی بخش های دولتی است.بنیش در سال 2007 دقیقا چیزهایی را آرزو می کرد که در اسرائیل وجود نداشت؛ تا کنون به وجود نیامده و هیچ گاه هم به وجود نخواهد آمد و سقوط رتبه این رژیم در شاخص فساد سازمان های بین المللی خود گویای این مهم است. اوضاع آشفته فساد سیاسی فرهنگی صهیونیست ها در محدوده دوره یک دولت، یک حزب یا یک دوره اجتماعی نبوده بلکه بسیار عمیق تر است که با کمی دقت در سخنان بنیش به خوبی می توان عمق آن را تشخیص داد. سیستم آموزشی رژیم به گونه ای است که افرادی «جانی» تولید می کند طوری که بنیش وجود «مردم خوب» را برای اسرائیل آرزو می کند.

بنیش برای کودکان متولد شده در آن جامعه رهایی از فقر و خشونت را آرزو می کند. جامعه ای که به شدت تقاضای محصولات «پورن کودکان» را دارد و افسران ارتش به کودکان تجاوز می کنند. یقینا اطلاعات بنیش در این مورد و موارد مشابه بسیار گسترده تر بوده و به خوبی می داند که چرا باید برای اسرائیل یک جامعه بر اساس ارزش های انسانی آرزو کند. زیرا هاآرتس گزارش داده است که در سال 2007 تعداد 421 کودک اسرائیلی قربانی زنای محارم و تعرض جنسی از سوی اعضای خانواده خود شده‌اند.

 

فروپاشی خانواده، فحشا در دولت

 

 

کاهش نرخ ازدواج، افزایش نرخ طلاق و کاهش زاد و ولد از مواردی است که دولت مردان رژیم صهیونیستی و فعالان مذهبی این رژیم را به شدت نگران کرده است. طبق آمارها در جامعه اسرائیل، صهیونیست ها در مقایسه با مسلمانان، مسیحیان و دروزی های ساکن سرزمین های اشغالی بیشترین نرخ رشد را در موارد مذکور به خود اختصاص داده اند. با توجه به این که افزایش نرخ زاد و ولد و در نتیجه افزایش جمعیت یک هدف استراتژیک برای رژیم صهیونیستی است؛ واضح است که سیاست مداران این رژیم تا چه حد باید نگران این موضوع باشند.

فحشا و فساد جنسی از افراد عادی تا سران رژیم را در برگرفته به طوری که دادگاه های صهیونیستی ناگزیر از محاکمه و صدرو حکم زندان (2011) برای افرادی مانند موشه کاتساف هستند که عمری را در راه تثبیت اسرائیل به جنایت و قتل و غارت گذارنده است. وقتی که رئیس جمهور رژیم صهیونیستی (هر چند به مثابه رئیس یک کشور جعلی) کار را به جایی می رساند که در جایگاه رئیس جمهور یک کشور به راحتی می تواند به دور از هرگونه احساس شرم و یا نگرانی به کارمندان زن خود تجاوز به عنف کند؛ معلوم است که به همان نسبت در رده های پایینی اجتماعی و سیاسی اوضاع از چه قرار خواهد بود.


کاتساف در دوران ریاست جمهوری و نیز سمت های قبلی اش
 به چندین کارمند زن خود تجاوز جنسی کرده بود.تجاوز و بی اخلاقی در ارتش صهیونیست ها

ارتش صهیونیستی به مثابه ستون فقرات رژیم به قرارگاهی تبدیل شده است که سوای اهداف بیرونی اش مانند کشتار ملت فلسطین و تهدید مداوم ملل منطقه گویا یک هدف درونی دیگر نیز برای خود تعریف کرده که عبارت است از «زنا، همجنس بازی و تجاوز جنسی» که به کرات در میان افسران اتفاق می افتد. این هدف تنها به نظامیان یا سربازان محدود نشده و افسران ارتش غیر نظامیان صهیونیست را نیز فرصت مناسبی برای شهوت رانی خود می دانند؛ تا جایی که افسری به نام ایال ناحوم در این ارتش کشف می شود که به تنهایی در مدت 5 سال 4 هزار دختر اسرائیلی را اغفال کرده است.

    ایال ناحوم، نظامی متجاوز به هزاران زن و دختر اسرائیلی


برخی از این دختران 14 تا 16 سال سن داشته اند که بر اساس استانداردهای بین المللی کودک محسوب می شوند. اینجاست که در می یابیم چرا قاضی دادگاه عالی رژیم صهیونیستی آرزو می کند که کودکان در آن جامعه مورد خشونت قرار نگرفته و جانی به بار نیایند. در سال 1997 کمیته منع تبعیض علیه زنان سازمان ملل طی گزارشی فاش کرده بود که بازار رو به رشدی برای محصولات پورنوگرافی کودکان در اسرائیل به وجود آمده آمده است. این محصولات آزادانه وارد اسرائیل شده و به خورد تقاضای روزافزون جامعه اسرائیلی داده می شود.

یقینا ظهور افسرانی همچون ناحوم در چنین جامعه ای عجیب نبوده و نمونه های فراوانی از آن در صورت عدم دخالت موساد در گردش آزاد اطلاعات مربوط به ارتش قابل معرفی خواهد بود. یک مورد دیگر از این دست «عاطف زاهر» افسر بلندپایه ارتش رژیم صهیونیستی بود که اقدامات او در سال 2011 در رسانه ها مطرح شد. این افسر ارتش اسرائیل نیز به ده‌ ها دختر جوانی که دوره خدمت نظامی اجباری سه ساله خود را در واحد او گذرانده بوده اند تجاوز کرده است.زاهر، افسری که به ده ها دختر سرباز اسرائیلی تجاوز کرده است

او در فاصله سال ‌های ۲۰۰۷ (سالی که بنیش اعتراف می کند اسرائیل در بحبوحه یک آشفتگی فرهنگی قرار گرفته است) تا ۲۰۱۱ از سربازان دختر زیر دست خود سوء استفاده جنسی کرده است و در عوض به آنان قول نمرات عالی ترخیص داده است تا با توجه به این نمرات بتوانند موقعیت های شغلی بهتری بیابند. ۹ مورد از تجاوزات متعدد زاهر در دستور کار رسیدگی دادگاه قرار گرفت و ده‌ها دختر دیگر از ترس ایجاد مشکل در به پایان رساندن خدمت اجباری در مورد تجاوز زاهر به خود سکوت کردند.

/ 0 نظر / 11 بازدید