راه اندازی کانون تخصصی ' حجاب و عفاف ' در گلستان ا

ا راه اندازی کانون تخصصی ' حجاب و عفاف ' در گلستان ا شانزدهمین کانون تخصصی استان گلستان با عنوان ' حجاب و عفاف ' و مسئولیت کانون فرهنگی، هنری یاسین قلعه حسن گرگان راه اندازی شد.

 

مهدی فریدونفر، مسئول کانون تخصصی حجاب و عفاف با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان گفت: کانون تخصصی حجاب و عفاف به منظور گسترش فرهنگ حجاب و عفاف برای بالابردن امنیت اجتماعی زنان و حفظ و جایگاه والا و بزرگ زنان که در اسلام و قرآن تاکیده شده، راه اندازی شده است.


وی افزود: این کانون در سال 90 از سوی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان به عنوان کانون تخصصی " حجاب و عفاف " به ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور معرفی و پس از مراحل اداری در اوایل سال جاری مجوز فعالیت این کانون صادر شد.


فریدونفر با اشاره به برنامه های کانون تخصص حجاب و عفاف، تصریح کرد: برگزاری کارگاه آموزشی فرهنگ حجاب و عفاف در سطح استان، همایش استانی حجاب و خانواده، نشریه استانی فرهنگ حجاب و عفاف، به روز رسانی سایت تخصصی حجاب و عفاف در گستره ملی، ایجاد کتابخانه تخصصی حجاب و عفاف، مسابقه پیامک حجاب و عفاف، مسابقه بهترین عکس حجاب و عفاف، مسابقه وبلاگ نویسی حجاب و عفاف و تشکیل دبیرخانه دائمی شورای مرکزی حجاب و عفاف کانون های تخصصی حجاب و عفاف مساجد کشور به میزبانی استان گلستان از برنامه های این کانون تخصصی در سال جاری است.


گفتنی است، با راه اندازی این کانون، تعداد کانون های تخصصی استان گلستان به 16 کانون رسیده است.

/ 0 نظر / 36 بازدید