افتتاح رسمی کمپین بزرگ وبلاگ‌نویسی با موضوع حضرت زهرا(س)

همزمان با ایام شهادت جانسوز دخت نبی اکرم(ص) بانوی دو عالم حضرت صدیقه طاهره(س)، گروهی از فعالان سایبری شیعه اقدام به راه‌اندازی کمپین بزرگ و جامع وبلاگ‌نویسی حضرت زهرا(س) کردند.

 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی رسالات، مصطفی جوادی‌نسب، مدیر کمپین حضرت زهرا(س) گفت: امروزه یکی از بزرگترین ابزارهای اطلاع‌رسانی و بیان عقاید، فضای مجازی است، اما اگر در این میدان وسیع تبلیغی، با ضابطه و به صورت جمعی، کاری را انجام دهیم به مراتب تاثیرات آن کار چند برابر خواهد شد.

جوادی‌نسب افزود: مخالفین شیعه نیز برای بیان عقاید باطل خود به صورت گسترده از «مدل جمعی تبلیغ» استفاده می‌کنند؛ به عنوان نمونه چند سال قبل وهابیت کمپین بزرگی، دایر کرد و از مخاطبین اهل سنت و وهابیت برای شرکت در این همایش عظیم دعوت شد.

وی در ادامه گفت: امروزه نیز همین کمپین‌ها برای اهل سنت و وهابیت وجود دارد؛ اما به صورت نامحسوس و پنهانی. گاهی شاهد هستیم یک شبهه بر علیه شیعه در شبکه ماهواره‌ای وهابی بیان و همان ایام این شبهه در تمام فضای مجازی پخش می‌شود. بر همین اساس ما بر آن شدیم که کمپین بزرگ وبلاگ‌نویسی در مورد حضرت زهرای مرضیه(س) را راه‌اندازی کنیم تا شاید بتوانیم مطالب فاطمی را به طور گسترده در فضای مجازی پخش کنیم.

مدیر کمپین بزرگ وبلاگ‌نویسی در ادامه به معرفی بخش‌های کمپین پرداخت و بخش‌های مقالات فاطمی، اشعار فاطمی، پاسخ به شبهات فاطمی، سخنرانی و مداحی‌های فاطمی، طراحی و پوسترهای فاطمی و نرم‌افزارهای فاطمی را از بخش‌های این کمپین معرفی کرد.

برگزیده نخستین جشنواره تبلیغ مطهر افزود: در این کمپین ۶ باکس مجزا با موضوعات متعدد داریم که سعی می‌کنیم تمام مطالب مربوط به حضرت فاطمه‌(س) را در آن قرار دهیم تا وبلاگ‌نویس‌های بنابر سبک وبلاگ و علاقه‌مندی خویش بتوانند از مطالب استفاده کرده و آن‌ها را در وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های خویش قرار دهند. این روش باعث می‌شود تا در ایام فاطمیه تمام وبلاگ‌نویس‌های شیعه به نوعی در مورد حضرت زهرا(س) مطالبی بنگارند.

جوادی‌نسب در پایان بیان کرد: امیدوارم وبلاگ‌نویس‌های شیعه بر ما منت نهاده و در این کمپین عضو شوند تا بتوانیم با کمک هم، پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان حضرت زهرا(س) بدهیم.

یادآور می‌شود علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.shahideh.com از بخش‌های مختلف سایت کمپین بزرگ وبلاگ‌نویسی حضرت زهرا(س) دیدن کنند.

/ 0 نظر / 10 بازدید