نتایج طرح‌های ملی «مهرآفرینان فاطمی» و «مشکوة» اعلام شد

نتایج طرح‌های ملی «مهرآفرینان فاطمی» و «مشکوة» و سایر طرح‌های ملی دانش‌آموزی که سال گذشته در سطح کشور اجرا شده بود، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده اعلام شد.

 

 نتایج طرح‌های ملی «مهرآفرینان فاطمی» و «مشکوة» به همراه نتایج 4 طرح ملی دانش‌آموزی که سال گذشته از سوی مدیریت امور زنان سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده در سطح کشور اجرا شده بود از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده اعلام شد.

براساس این گزارش، در این پایگاه اطلاع‌رسانی، نتایج جشنواره ملی علمی، فرهنگی و هنری «مهر‌آفرینان فاطمی» که به منظور شناخت و پرورش استعداد‌ها و رشد توانمندی‌ها و ایجاد بستری مناسب در راستای توسعه شایستگی‌های انسانی فراگیران که در سال 90 در سطح کشور اجرا شده بود و هم‌چنین، طرح «مشکوة» که به منظور معرفی فعالان عرصه عفاف و حجاب برگزار شده بود، اعلام شده است.

بهبودبخشی به وضعیت بهداشتی ـ آموزشی دانش‌آموزان دختر مراکز شبانه‌روزی با عنوان طرح «بشری» به منظور حفظ سلامت آنان و پیشگیری از آسیب‌ها با ظرفیت 45 هزار دانش‌آموز دختر و بهبودبخشی به وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان دختر مستعد در مناطق محروم کشور با عنوان طرح «سبای مهر» در راستای رفع کاهش مشکلات آنان با ظرفیت 3 هزار نفر از دیگر طرح‌هایی است که نتایج آنها اعلام شده است.

الگو‌سازی، شناسایی و تجلیل از دختران دانش‌آموز برتر در عرصه‌های اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی با عنوان طرح «ستاره دخت ایران اسلامی» و توانمند‌سازی زنان سرپرست خانوار فرهنگی با عنوان طرح «محیا» به منظور افزایش قدرت پایداری و استقامت و فائق آمدن بر مشکلات، مدیریت صحیح و مطلوب برخود، خانواده و کلاس، با ظرفیت 40 هزار نفر ساعت از دیگر طرح‌هایی هستند که نتایج آنها اعلام شده است.

یادآور می‌شود، نتایج این طرح‌ها و اسامی منتخبان استانی در پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امور زنان، سازمان مدارس غیر‌دولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده به نشانی الکترونیکی www.pooshesh.medu.ir منتشر شده است.

/ 0 نظر / 25 بازدید