رونمایی از اولین نشریه الکترونیکی زنان استان آذربایجان غربی در جشنواره انسیه حور

همزمان با سومین روز دومین مرحله استانی جشنواره انسیه حورا ء، اولین نشریه الکترونیکی زنان استان آذربایجان غربی در سالن کانون بسیج شهرستان ارومیه با حضور مدیرکل آموزش و پرروش و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی و زنان شهدای فرهنگی و بانوان فرهیخته استان رونمایی شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی ، با حضور سمرقندی مدیر کل آموزش وپروش و طالبی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی درسالن کانون بسیج شهرستان اورمیه از اولین نشریه الکترونیکی زنان استان در ایام باسعادت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) رو نمایی شد .

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی در سخنانی با اشاره به شناخت منزلت حضرت فاطمه (س) گفت :سرمنشآ و تداوم اسلام عزیز و ولایت فقیه و...حضرت فاطمه (س) است اگردختران امروز و مادران فردا نسبت به جایگاه وعظمت حضرت فاطمه شناخت داشته باشند، یک عمر خود وخانواده خودشان را بیمه می کنند واز آسیب های جامعه در امان می مانند .

 طالبی در ادامه افزود : باید جایگاه و ظرفت های خود را بشناسیم، وظیفه داریم تا نهایت سعی وتلاش خودمان رابکنیم ،آنوقت است که یک عضو تاثیر گذار برای خانواده خواهیم بود.

لازم به ذکر است در پایان مراسم از فرهنگسازان عفاف و حجاب و زنان شهدای فرهنگی و بانوان فرهیخته استان تقدیر وبرسم یادبود جوایزی اهداشد.

/ 0 نظر / 7 بازدید