برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی با عنوان «گرامیداشت مقام زن» در مراغه

برگزاری مسابقه وبلاگ‌نویسی با عنوان «گرامیداشت مقام زن» در مراغه

گروه خبرنگاران افتخاری / سیدجعفر فاطمی‌نوش‌آبادی: مسابقه وبلاگ‌نویسی با عنوان «گرامیداشت مقام زن»، 5 تا 19 اردیبهشت‌ماه جاری، به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) در سطح دانشگاه‌های شهرستان مراغه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)، مسابقه وبلاگ‌نویسی با عنوان «گرامیداشت مقام زن»، 5 تا 19 اردیبهشت‌ماه جاری، به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) در سطح دانشگاه‌های شهرستان مراغه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند از بخش ثبت نام پایگاه اینترنتی این مسابقه به آدرس (http://emamum.ir/post-1619.aspx) فرم را پر کرده و به صورت آنلاین ارسال کنند.

مسابقه فوق با هدف گرامیداشت مقام حضرت فاطمه زهرا(س)، آشنایی بیشتر دانشگاهیان با ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا(س)، آشنایی با موانع و مشکلات پیش رو برای حضور زن در عرصه های گوناگون، شناخت و ارزیابی های الگوهای زن غربی و اسلامی و گزینش بهترین الگو، بررسی نیاز امروز زن در جامعه، شناخت هویت و شخصیت واقعی زن به عنوان یک انسان، بررسی شعارهای احیای حقوق زن در قالب‌های مختلف، آشنایی با ارزش نهادن اسلام به عنوان احیاگر حقوق زن و جهت‌دهی به فرهنگ وبلاگ نویسی و وارد کردن مفاهیم احیاگر هویت زن در فضای وبلاگ‌ها برپا شده است.

آثار رسیده 20 اردیبهشت‌ماه جاری داوری خواهد شد و مراسم اختتامیه مسابقه وبلاگ‌نویسی با عنوان «گرامیداشت مقام زن»، چهارشنبه، 27 اردیبهشت‌ماه، در آمفی تئاتر دانشگاه مراغه برگزار می‌شود.


علاقه‌مندان جهت مراجعه به تارنمای مسابقه وبلاگ‌نویسی با عنوان «گرامیداشت مقام زن» اینجا کلیک کنید!

/ 0 نظر / 21 بازدید