خبر خوش رئیس جمهور برای زنان

رئیس جمهور در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اینکه با اشاره به روز زن چه خبر خوبی برای زنان دارید گفت: ما در شورای عالی انقلاب فرهنگی مجموعه سیاست‌هایی را برای خدمتگزاری به زنان، مادران و دختران تصویب کردیم و انشاءالله خبرهای خوبی برای زنان خواهیم داشت.
رییس جمهور گفت: ما در شورای عالی انقلاب فرهنگی مجموعه سیاست‌هایی را برای خدمتگزاری به زنان، مادران و دختران تصویب کردیم و انشاءالله خبرهای خوبی برای زنان خواهیم داشت.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، رئیس جمهور در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اینکه با اشاره به روز زن چه خبر خوبی برای زنان دارید گفت: ما در شورای عالی انقلاب فرهنگی مجموعه سیاست‌هایی را برای خدمتگزاری به زنان، مادران و دختران تصویب کردیم و انشاءالله خبرهای خوبی برای زنان خواهیم داشت.

رییس جمهور همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری  مبنی بر اینکه ماندگارترین لحظه در صد سفر استانی چه بوده ،گفت:تمام لحظات ماندگار است اما زیباترین صحنه برای دولت حضور در متن خواسته ها ،غم ها و شادی های مردم است و خدا این توفیق را عنایت کرده که در حد توان این کار انجام شود.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه خدمت‌رسانی به مردم چه طعمی دارد اظهار داشت: طعم سیب دارد.

احمدی نژاد در پاسخ به سوال دیگری در خصوص هیجان‌انگیزترین و یا خطرناک ترین خاطره ای که در این صد سفر استانی داشته اید چیست،گفت: چیزی به عنوان خطر در ذهنم نمانده است.
/ 0 نظر / 13 بازدید