بخش اطلاع‌رسانی کمیته حجاب و عفاف و ستاد اقامه نماز راه‌اندازی شد

مسئول کمیته حجاب و عفاف و ستاد اقامه نماز اداره کل میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری فارس از راه‌اندازی بخش مربوط به این کمیته در پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره کل خبرداد.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه فارس، محمد علی حمیده، مسئول کمیته حجاب و عفاف و ستاد اقامه نماز اداره کل میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری فارس شنبه، 28 بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران از راه‌اندازی این کمیته در اداره کل میراث فرهنگی فارس خبر داد و گفت: توسط این کمیته مطالب مورد نیاز علاقه‌مندان درخصوص نماز و احادیث، نماز کودکان، پوشش زنان و مردان در اسلام، تاریخچه تصویری حجاب و ردیابی حجاب در تاریخ و بناها و آثار تاریخی و همچنین پیام مقام معظم رهبری درباب نماز از جمله مطالب مفیدی است که در پایگاه اطلاع‌رسانی میراث فرهنگی فارس قرار می گیرد.

وی با اشاره به اهداف راه‌اندازی این کمیته افزود: هدف از راه‌اندازی این مجموعه آشناسازی مخاطبان علاقه‌مند و نیز همکاران اداره کل با اهمیت حجاب و رعایت شئونات اسلامی و نیز اهمیت نماز است.

حمیده به فعالیت‌های این سازمان در اطلاع‌رسانی کمیته حجاب و عفاف و ستاد اقامه نماز اشاره کرد و گفت:‌ حوزه پژوهشی این کمیته در به روزرسانی اطلاعات این پایگاه اطلاع رسانی فعالیت می‌کند.

یادآور می‌شود پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس به نشانی www.farschto.ir حاوی اطلاعات مفیدی برای علاقه‌مندان به حوزه‌های تاریخ، باستان‌شناسی، گردشگری، صنایع دستی، معماری و مذهبی می‌باشد.

/ 6 نظر / 124 بازدید
asfasf

سیلسیل سیل سیلسیبسیلس

گفتمان دینی استان گلستان

با عرض سلام و خسته نباشيد به اطلاع شريفتان مي رسانيم که دفتر فرهنگي اداره کل سازمان تبليغات اسلامي استان گلستان در نظر دارد به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقه وبلاگ نويسي تحت موضوع ماه مبارک رمضان برگزار کند جهت کسب اطلاعات بيشتر به وب گفتمان ديني استان گلستان مراجعه کنيد.

صفري

سلام خسته نباشي همشهري [گل]

جنگ و زن

سلام بسیار استفاده بردم اگر با تبادل لینک موافقید اطلاع دهید موفق و پیروز باشید یا حق

شبکه وبلاگی اصفهان

سلام. هم اکنون براي ما به دليل عدم بروز رساني وبلاگتان ، اين فرصت ايجاد نشد تا مطالب شما را در شبکه وبلاگي اصفهان انتشار دهيم. لطفا به روز تر باشيد تا ما بتوانيم مطالب شما را در شبکه وبلاگي اصفهان بازنشر دهيم. در اين صورت شما مي توانيد مطالب وبلاگتان را به افراد بيشتري نشان دهيد. منتظر نظرات ، انتقاداتان هستيم. در صورتي که مطلبي در وبلاگتان فرستاديد که به نظراتان خوب بود حتما لينک مطلب را براي ايميل ما ارسال کنيد تا برايتان در شبکه وبلاگي اصفهان بازنشر دهيم. با تشکر امام صادق(ع) www.besf.ir [لبخند]