تولید مجموعه فرهنگی از مقالات ارسالی به همایش طلایه‌داران عفاف و حجاب

رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور عنوان کرد: از مقالاتی که با موضوع عفاف و حجاب به همایش ارسال شده برای تولید مجموعه فرهنگی برای ارائه به مدعوان استفاده شود.

مینو اصلانی، رئیس بسیج جامعه زنان در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)، با بیان این مطلب افزود: ارائه بحث‌های فرهنگی، حضور سخنرانان برجسته داخلی و خارجی، برگزاری نمایشگاه با موضوع عفاف و حجاب، برگزاری کارگاه‌های آموزشی از جمله برنامه‌هایی است که در این همایش هدف‌گذاری شده است.

وی ادامه داد: سعی شده از مقالاتی که با موضوع عفاف و حجاب ارسال شده برای تولید مجموعه فرهنگی برای ارائه به مدعوان استفاده شود.

اصلانی در ادامه خاطر نشان کرد: بر اساس اقدامات صورت گرفته و مشارکت سازمان‌های مختلف، به طور قطع این همایش با محتوای فرهنگی تاثیرگذار چه در داخل و چه در سطح خارجی برگزار خواهد شد.

رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در ادامه با بیان حضور وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی در این همایش تصریح کرد: وزرات اطلاعات، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت امورخارجه، سازمان بسیج مستضعفین، سازمان صدا و سیما، سازمان تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونت اجتماعی ناجا، مجمع بین‌المللی اهل‌البیت(ع)، جامعه المصطفی(ص) و جامعه الزهرا(س) از حامیان برگزاری این همایش هستند.

اصلانی در پایان گفت: سید محمدحسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی‌اکبر ولایتی، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی کنی و 8 نفر از مدعوان خارجی در این همایش سخنرانی خواهند کرد.

/ 0 نظر / 12 بازدید