شبکه سازی با موضوع عفاف و حجاب عملیاتی می‌شود

رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: آثار داخلی و خارجی ارسالی به همایش بین المللی تجلیل از طلایه داران عفاف و حجاب به صورت گسترده شبکه سازی می‌شود.

مینو اصلانی، رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در گفت‌و‌گو با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)، درباره بررسی آثار ارسالی به همایش طلایه داران عفاف و حجاب در کمیته داوری اظهار داشت: بیش از 500 اثر، مقاله، فعالیت در حوزه عفاف و حجاب در قالب رزومه به دبیرخانه همایش ارسال شد که در حال حاضر مراحل پایانی خود را در این کمیته سپری می‌کند.

وی در ادامه درباره سطح کیفی آثار ارسالی گفت: آثار ارسال شده در سطح خوبی ارائه شده است، هرچند که نمی‌توان گفت این آثار در سطح عالی با این موضوع ارائه شده، اما براساس ارزیابی‌های صورت گرفته در بین 80 درصد آثار ارسالی که تا کنون در کمیته داوری بررسی شده است، به طور قطع شبکه سازی با موضوع عفاف و حجاب عملیاتی خواهد شد.

رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با بیان این مطلب که امروز دنیا تشنه عفاف است خاطر نشان کرد: حضور فعالان بین المللی درحوزه عفاف و حجاب در این همایش و استفاده از تجارب بعضا تاثیر گذاری که این افراد در سطوح بین المللی انجام داده‌اند خواهد توانست اقدام موثر و کار وسیعی با موضوع حیا، عفاف و حجاب رقم بزند؛ امروز دنیا تشنه عفاف است و فعال سازی شبکه‌ای با موضوع عفاف و حجاب کمک خواهد کرد تا جان‌های تشنه را سیراب کند.

وی در ادامه از برگزیده شدن 12 فعال داخلی و 18 فعال خارجی در حوزه عفاف و حجاب در این همایش خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر بررسی 20 درصد آثار ارسالی به کمیته داوری باقی مانده است که 7بهمن ماه سال جاری نتایج نهایی بررسی و ارزیابی در کمیته داوری اعلام خواهد شد.

اصلانی در پایان گفت: همایش بین المللی تجلیل از طلایه داران عفاف و حجاب در روز 17 بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد و از فعالان عرصه عفاف و حجاب در این روز تقدیر به عمل خواهد آمد.

/ 0 نظر / 10 بازدید